3 doporučení na 3 knihy

11. listopadu 2010 v 18:16 | Bacatel |  Deník šílence
Ahoj, mílí temno-čtenáři. Těší mne, že jste zavítali na stránku draků, dračic a dráčat. Ráda bych upozornila na některé knížky, které všem milovníkům těchto nadpozemských bytostí nesmí uniknout:
Například bych velmi dobře ohodnotila knihu Eragon, od Christopera Paoliniho, který se díky svému dílu stal mým favoritem.
Eragon je obyčejný chlapec z vesnice, jehož život se radikálně změní naleznutím záhadného modrého kamene. Z něj se po čase vyklube dračice Safira a zažijí spolu skvělé, leč krvavé dobrodružství.
Tuto knížku vřele doporučuji a garantuji, že pokud fandíte žánru fantasy, napětí, slzy a radost z příběhu Vás nemine!!
Také vyša mnohem méně slavná "varianta" Eragona a jeho triologie, a ta se jmenuje Zpěv draků od Michaely Čermákové a Tomáše šmejkala. Pokud ovšem ale přece jen dablodíte k regálu s těmito knihami, vemte si radši Eragona. Kniha je dobrá, ale je to vskutku velmi podobný příběh.
Pokud hodláte draky vnutit dětem, nebo mladším sourozencům, použijte knihu Firfix od Petra Procházky. Je to počteníčko spíš pro menší děti, ale když správně odhadnetevěk Vašeho prcka, tak jsem si jista, že se pohádka s draky bude líbit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MišŠšulk@ | Web | 11. listopadu 2010 v 18:21 | Reagovat

Máš hezkej blog, Eragona bych si chtěla někdy přečíst :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama