Shakes & Fidget

24. listopadu 2010 v 15:58 | Bacatel |  Deník šílence
Jak už jsem uvedla odkaz v minulém článku, budu zde vychvalovat online hru Shakes & Fidget.
Je to super hra pro kluky i holky a určitě se při ní budete dobře bavit. Jde vlastně o to posouvat se v žebříčcích pomocí věhlasu.

Věhlas:
Díky němu se posouváte v žebříčku (SÍŇ SLÁVY).
Body zkušenosti aneb. jak postoupit do dalšího levelu:
Jděte si pro úkol do hospody. Zde se vám poskytne pohled na barmana, nějakého šarlatána v rohu hospody a osobu sedící přímo proti vám. Klikněte na ní a zobrazí se tabulka se třemi jmény. Vyberte si jedno z nich a potvrďte. Teď se vaše postava vydala na cestu za dobrodružstvím a penězy, ale získáváte ještě zkušenosti. A když jich nasbíráte dané množství (zjistíte v POSTAVA) tak se vám zvýší i úroveň.
Podzemí:
Aby se vám odemklo podzemí, musíte být trpěliví a čekat na úkol v hospodě, za který vám bude nabízen klíč do podsvětí. Až ho získáte, automaticky se podzemí zpřístupní.
Hlídka:
Hlídka je vaše dočasná práce, za kterou dostanete přiměřeně zaplaceno (vzhledem k vaší úrovni). Délku práce určíte posouváním ukazatele na ose v tabulce.
Čaroobchod a zbrojírna:
Tady si můžete zakoupit zbraně, lektvary a další sarapatičky, které vám semtam něco přidají.
Houbičky:
Houby si můžete dobít pomocí SMS (jak to dělám já), nebo jinými způsoby. Za ně se můžete u barmana přiopít a dobít si tak Touhu po dobrodružství, nebo si něco koupit, případně darovat do cechu.
Cechy:
Můžete si buďto založit vlastní cech, nebo napsat vůdci nějakého cechu. Jak si takový cech najít? Např.: Půjdete so síně slávy a nahoře vlevo přepnete na cechy, potom zadáte jméno cechu, ktrý chcete (třeba Dark Eyes) a v jednom ze sloupců se píše jméno vůdce (Bacatel). Klikněte na něj a zobrazí se vám jeho profil s ikonkou Zpráva.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama